Edycja Szablonu Print Design i podobnych do niego.

Odpowiadam na pytania zadawane tylko w komentarzach pod wpisami!

 

Zadaj pytanie - zasady

Ta strona poświęcona jest głównie sprawom związanym z prowadzeniem bloga o MovieStarPlanet na Blogspot.com (blogger.com).

Proszę o zadawanie pytań w komentarzach pod wpisami. Najlepiej żeby dotyczyły one opisywanego problemu, ale jeżeli macie pomysł na poradnik to chętnie go przeczytam! Nie krępujcie się, nie gryzę.

p.s. w sprawach dotyczących samej gry MSP niestety nie pomogę za wiele, ponieważ nie gram w nią. Zajmuję się jedynie problemami z blogami, budową szablonów, dodatków i edycją wszystkiego - czyli dopasowywaniem do swoich wymagań.

Zasady zadawania pytań i odpowiedzi na nie:
1. Jak już wspomniałem pytania zadajemy w komentarzach - głównie dotyczące blogów o MSP (z szablonem PrintDesign lub podobnym), jeżeli masz bloga w innej tematyce (i z innym szablonem) spróbuj pomocy na forum Blogowicza.
2. Pytanie powinno zawierać jak najwięcej niezbędnych informacji w tym adres Twojego bloga (tam gdzie mają być zrobione zmiany). Opisz dokładnie co chcesz zmienić na blogu i jak powinien wyglądać efekt końcowy (może być link do bloga, na którym tak jest zrobione).
3. Dołącz do obserwujących tego bloga
4. Dodaj link do tego bloga na swoim blogu.

Odpowiedzi udzielam tylko osobom, które zastosowały się do tych punktów. Jak tylko napiszę odpowiednią instrukcję - będzie ona dostępna tutaj na blogu i/lub na forum Blogowicza (w treści posta będzie link do tematu).

p.s. jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 1-2 tygodni przypomnij mi o swoim pytaniu! - na czacie lub w komentarzu.