Edycja Szablonu Print Design i podobnych do niego.

Odpowiadam na pytania zadawane tylko w komentarzach pod wpisami!

 

sobota, 21 kwietnia 2012

LinkWithin - po polsku

LinkWithin to fajny dodatek dzięki któremu możemy na końcu naszych postów wyświetlać inne, podobne wpisy z naszego bloga wraz z miniaturkami.
Obrazki pojawiają się jeżeli do naszych notek wklejamy zdjęcia i grafiki dodawane przez panel Bloggera. W innym przypadku wyświetlana jest tylko lista linków.

Gdzie można sobie wygenerować taki dodatek? Na tej stronie => LinkWithin. Przechodzimy na witrynę i wypełniamy formularz. Podajemy adres e-mail, adres naszego bloga, wybieramy ilość wpisów jaka ma być pokazywana oraz platformę, w naszym przypadku Blogger. Jeżeli nasz blog ma ciemne tło i jasne (np. białe) litery w notkach to dodatkowo zaznaczamy kwadracik na końcu. Następnie klikamy na "get widget!"
Na drugiej stronie klikamy na link "Install Widget" i umożliwiamy dodanie naszego gadżetu na wybranego bloga. Każdy blog musi mieć osobno wygenerowany gadżet.

Dodaliśmy sobie fajny dodatek, ale nad listą postów wyświetla nam się "You might also like" a my piszemy po polsku i chcemy polskie napisy na całym blogu. Jak to zmienić? Wystarczy dopisać jedną linijkę do skryptu - jaką? o tym przeczytacie w temacie na forum => LinkWithin po polsku.

Ps. Jeżeli masz problem z zainstalowaniem tego dodatku, to przeczytaj wątek na forum => LW - wymagane pole nie może być puste.
Przydało się? Polub i poleć znajomym:

15 komentarzy:

 1. help, help.

  Klikam install widget, wybieram bloga klikam "dodaj widget" i... nic. na tym koniec... co robić?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj mam problem. Po zmianie szablonu usunęłam Linkwithin na chwilę, a gdy ponownie chciałam go wstawić wyskakuje mi błąd. Dochodzę do ostatniego etapu i gdy wciskam dodaj na bloga pokazuje się błąd i napis, że arkusz nie może być pusty. Nie wiem jak sobie z tym poradzić:/ Pozdrawiam! :)

  http://ksiazkowo89.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ten sam problem, co Oli. Nie wiem, co należy wpisać w zawartość. Proszę o pomoc...

  http://magdalenamisztela.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Spróbujcie wgrać LinkWithin ręcznie (do gadżetu HTML), uzupełniając jedynie swój ID.

  OdpowiedzUsuń
 5. caly czas mi wyskakuje " wystąpił błąd" nie wiem co zrobić :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam tylko mały problem: widżet teoretycznie sam się dodaje, ale kiedy go przeciągam pod ''Posty w blogu'' nie umieszcza się pod każdym postem, tylko pod wszystkimi na samym dole. A dwa: widżet wyswietla sie jako linkwithin + tresc, którą musiałam wpisać, ale kompletnie nie wiedziałam, co tam wpisac.

  OdpowiedzUsuń
 7. mi się też umieszcza pod wszystkimi na dole, ale nie działa nawet. jest sam napis linkwithin i nic. Pomijając fakt, że nie umieszcza się tam gdzie powinien to jeszcze w ogóle nie działa. A może ja coś robię źle? Tylko nie wiem co..

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna robota! Dziękuję za pomoc. Korzystałam z Twojej niezastąpionej pomocy na forum. Większość pozytywnych metamorfoz mojego bloga to Twoja zasługa. Senkju, senkju, po trzykroć senkju :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hm..a jak szybko się pojawiają podobne wpisy po zainstalowaniu dodatku? Czekam 3 dzień i nic... na stronie było napisanie, że jest za darmo stąd "more traffic", ale aż 3 dni? hm....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, niestety z tym dodatkiem bywają problemy i nie polecam go już nikomu.

   Usuń
 10. Dzień dobry,

  mój problem z linkwithin polega na tym, że losowo wybierane odnośniki pochodzą z wąskiego przedziału czasowego i z ponad stu wpisów na blogu proponowanych jest dosłownie kilkanaście.

  Wygląda to w ten sposób: http://ltura.blogspot.com/

  Jaki może być powód tej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń

Przed zadaniem pytania przeczytaj to: regulamin.
Odpowiadam tylko na pytania osób, które obserwują tego bloga.